Logo Perełki

N.Z.O.Z. Ośrodek Rehabilitacyjno-Sanatoryjny PEREŁKA

Wirtualny spacer

Hotel
Pokój 1
Pokój 2

Rehabilitacja

Rehabilitacja w Kołobrzegu?

Tylko w Perełce!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty zabiegowej, która umieli Państwu wczasy w Kołobrzegu. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele różnorodnych zabiegów leczniczych, pozwalających na szybką rekonwalescencję. Oferowana przez nas rehabilitacja jest wykonywana na najwyższym poziomie, z użyciem najnowocześniejszego, sprawdzonego sprzętu.

Doświadczenie połączone z profesjonalizmem pozwala nam wieść prym w organizowaniu turnusów rehabilitacyjnych.

Wykwalifikowany personel terapeutyczno-medyczny zaproponuje najbardziej odpowiednie dla Państwa zabiegi, które będą dopasowane zarówno do Państwa oczekiwań, jak i stanu zdrowia. Dzięki temu będziecie mieli Państwo pewność, że przeprowadzona u nas rehabilitacja zawsze przyniesie długotrwałe efekty.

Oferujemy Państwu zróżnicowane masaże klasyczne, orientalne oraz z użyciem nowoczesnych technik. Pozwolą one Państwu na wzmocnienie sił oraz całkowite pozbycie się stresu. Nasi doświadczeni pracownicy wykonują między innymi masaż bambusami, stemplami ziołowymi oraz gorącymi kamieniami. Każdy z nich posiada różne właściwości, lecz wszystkie łączy to, że są świetnym sposobem na regenerację organizmu oraz poprawę krążenia.

Zabiegi z zakresu ciepło- oraz zimnolecznictwa są doskonale sprawdzą się w przypadku osób zmagających się między innymi z zapaleniem mięśni.

Jak wiadomo, jednym z elementów, z których słynie nasze miasto jest solankowe źródło. Dlatego też w ofercie naszej rehabilitacji nie mogło zabraknąć zabiegów na bazie solanki. Skorzystanie z niego pomoże w leczeniu wielu schorzeń dróg oddechowych.

Tworząc listę zabiegów, pamiętaliśmy równie z o osobach, które mają trudności z poruszaniem się. Mogą one skorzystać z licznych zabiegów z zakresu hydroterapii, takich jak kąpiele perełkowe czy ćwiczenia w basenie. Skorzystanie z tego rodzaju jest także okazją do całkowitej regeneracji organizmu.

Stworzona przez nas rehabilitacja w Kołobrzegu nie mogła się obyć także bez umieszczenia w niej zabiegów borowinowych. O dobroczynnych właściwościach torfu wiadomo już od dawna. Ten używany przez nas jest zawsze wysokiej jakości, dzięki czemu skutecznie leczy między innymi urazy stawów, a stosowanie okładów borowinowych wspomaga odporność organizmu oraz jest doskonałym uzupełnieniem rehabilitacji.

Jednymi z nowszych zabiegów, które znajdują się się w naszej ofercie, są te z zakresu elektroterapii. Pomagają one w leczeniu na przykład urazów pooperacyjnych, różnego rodzaju bóli, a także zmniejszają obrzęki. Goście naszego obiektu mogą skorzystać w nim między innymi z ultrasonoterapii, prądów Tensa czy magnetoterapii.

Wiemy, jak ważny podczas przeprowadzania zabiegów jest stworzenie nastroju, który pozwoli gościom nie tylko relaks, ale i skupienie się na ćwiczeniach. Warto wspomnieć o tym, że nasze zabiegi są przeprowadzone w przytulnych, nowoczesnych wnętrzach, które zapewniają odpowiednią atmosferę podczas korzystania z rehabilitacji w Kołobrzegu. Duże znacznie ma także lokalizacja naszego obiektu w zacisznej części miasta, gdzie spokój oraz nadmorski klimat są stałym elementem warunkującym udany wypoczynek.

Korzystając z oferowanych przez nas zabiegów w ramach wczasów rehabilitacyjnych w Kołobrzegu, możecie być Państwo pewni, że każdy z nich wykonany jest w trosce o Państwa jak najlepsze samopoczucie.

A po zabiegach czeka Państwa relaksujący wypoczynek w naszych niezwykle zacisznych oraz komfortowych pokojach. Jeżeli więc szukacie Państwo miejsca, w którym rehabilitacja jest zawsze profesjonalna, skuteczna czy efektywna, zapraszamy do Perełki. To właśnie u nas przygotujemy dopasowany indywidualnie do Państwa oczekiwań pakiet zabiegów, pozwalający się cieszyć długim zdrowiem oraz świetnym samopoczuciem.

Nasze motto: "Zachowaj młodość, odzyskaj siły witalne, zadbaj o harmonię ciała i duszy".

Zapraszamy do naszego wyjątkowego ośrodka, w którym zatroszczymy się o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie, a efektami naszych zabiegów będziecie mogli cieszyć się przez bardzo długi czas.