Logo Perełki

N.Z.O.Z. Ośrodek Rehabilitacyjno-Sanatoryjny PEREŁKA

Wirtualny spacer

Hotel
Pokój 1
Pokój 2

Grota solna

Grota solna jest najnowszą, oryginalną metodą w celach rehabilitacji, profilaktyki i ochrony zdrowia. W grocie panuje specyficzny mikroklimat cechujący się wyjatkową czystością bakteriologiczną, a powietrze nasycone jest minerałami i mikroelementami. Poza korzystną dla człowieka ujemną jonizacją, powietrze w grocie zawiera: jod, potas, wapń, magnez, selen oraz wiele innych pierwiastków.

Seanse odbywają się na bardzo wygodnych leżakach, przy odpowiednio dobranej muzyce (szum morza, szelest wiatru, deszcz, śpiew ptaków), która pomaga zrelaksować się i odprężyć. W grocie zamontowaliśmy dla Państwa zestaw do koloroterapii, która ma również duży wpływ na dobre samopoczucie.

Działanie zdrowotne-wskazania: przewlekłe nieżyty nosa, gardła i krtani; astma oskrzelowa; pylica płuc; przewlekłe i nawracające zapalenie zatok; przewlekłe zapalenie płuc; chroniczne zapalenie oskrzeli; schorzenia dermatologiczne (łuszczyca, zapalenie skóry); choroby naczyń i serca (niewydolność krążenia, stany pozawałowe), zaburzenia metaboliczne; choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy; alergie i uczulenia różnego typu; nerwice; stany przemęczenia; spadek odporności na stres; schorzenie tarczycy.

Zachęcamy do pobytu w niepowtarzalnej scenerii i życzymy poprawy zdrowia i samopoczucia.

Rozpoczęcie seansu o każdej pełnej godzinie.
Czas pobytu w grocie 45 minut.